Comodo Antivirus
  • trabilaci
    #527
    A Fizetös és Ingyenes progik között TE is tudod hogy vannak különbségek van olyan fizetös progi ami SOKKAL többet nyujt mint az ingyenes változata.....Pl A-SQUARED free ben nincs ugye nincs REAL-TIME védelem míg a fizetösben van...

    Másik példa a Fizetös progik mellé kapsz mondjuk egy teljesen kielégítö terméktámogatást amit ugye az ingyeneseknél általában megsporólnak..

    Nekem semmi bajom a fizetös szoftverekkel ugyanis minden évben mgeveszem/ újítom a KASPERSKY - met

    De a FREE cuccok többek között a COMODO is azért szimpatikus , mert próbálnak olyan védelmet nyujtani INGYENESEN mint a fizetös programok..Azon természetesen lehet vitatkozni hogy most melyik a jó jobb de ez szerintem szimpátia kérdése, hogy melyik user mire esküszik..De azért annyit szerintem el lehet ismerni, hogy a Tüzfaluk az egyik legjobb a piacon míg a víruskergetöjük, meg nem egy Kaspersky, szint de így is a böven használható kategoria....

    tudodm tudom vannak akiknek a NOD az ISTEN vagy a McAFEE meg a sok sok másik kinek a pap kinek a paplan...

    DE azért hisztiznihogy jaj a COmodo ezt csinál meg ugy adatot gyüjt meg stb stb , mert a neten valaki a blogjában irt valamit szerintem nagy felelötlenség...