• Penge4
    #35
    "A jelenlegi politika célja a romák elkülönítése. Egyszerű: oszd meg, és uralkodj. A társadalmi csoportokat ki lehet játszani egymás ellen."

    Ez így igaz, de az "előző kormány" is ezt csinálta, csak az másképp.

    A romákat ezzel lehet integrálni:

    "- Legyen vasúti közlekedés, legyen használt minden mellékvágány, hogy bárhonnan be lehessen járni munkába."

    Meg mégtöbb vagon, amit szét lehet verni.

    "- Legyen posta minden faluban, és minél több intézménynek kicsi helyi irodája. Nem lehet úgy ügyet intézni, ha kilométereket kell utazni a legközelebbi hivatalba. Aki dolgozik, az adózik, ergo ügyet intéz."

    Ennek mi köze a cigányokhoz? Ennek így kellene lennie mindenhol.

    "- Legyen iskola minden faluban. Mondanom sem kell, aki nem tanul, az nem fog tudni munkát vállalni."

    A cigányok nem tanulni járnak, hanem hogy kapják a családi pótlékot, segélyeket, melegedjenek, legyen kivel kötözködni/kiket lehúzni pénzről és rongálni az iskola tulajdonát, ami maximum csak mégnagyobb pénzkiesést okoz.

    "- Csökkenteni kell a kisvállalkozások adóját. Ők majd alkalmazzák helyben a szegényebb embereket. A tapasztalat azt mutatja, hogy ez működik."

    MegaLOL! Egy cigány vállalkozó? Maximum valami suttyó köcsög, aki a szerencsétlen embereket feketén dolgoztatja (ezen ha nem lenne adó, az se változtatna), aztán általában ki se fizeti őket.