• Zocsi
    #17
    Hát jah, ez egy elég nagy probléma. Hogy nem csinálunk semmit! Másfelől, ami nagyon nagy probléma - ahogy azt korábban is szóvátettétek már, hogy hatalmi szinten se mozdítják a kisujjukat sem. A jogrendszer valahogy úgy lett felépítve, hogy pont azokat védi, akik a legjobban sárosak. Érthetetlen...
    De itt szerintem ilyen esetekben vagy inkább delikvenseknél a fő probléma a nevelés hiánya. Én nem tudom, de nekem álmomba se fordulna meg a fejemben, hogy bántsak és erőszakoskodjak mások felett. Ezeknek a fiataloknak meg az a szórakozás, meg unaloműzés, hogy másokat basztatnak. Ez számomra megintcsak érthetetlen.
    Az a baj a mai világgal, hogy az emberek általában unatkoznak és fölös energiáikat a mások felett elkövetett aberrációjukban élik ki. Nem kell itt egyből molesztálásra gondolni, elég ha csak nekimész az utcán véletlenül egy embernek és az egyből fel akar rúgni cserébe... :/
    Vhogy kihalt a kultúra az emberekből, a mód ahogy az embertársaddal bánsz uninteligenssé lesz... Szánalmas.