• Morden23
    #27
    1. Bár régen szerepjátékoztam, a mágia szerintem nem keverendő ide:) Amúgy a "mágikus" többszörösítéssel sem a többszörösítés költsége a lényeg, hanem az egy darab EREDETI példány (amit sokszorosítnak) előállítási költsége.

    2. Egyik részében egyetértek, a másik részét nem tudom, mert nem vagyok jogász.

    "Te, én ugyanezt írtam, szerintem nem olvastad el figyelmesen, csak valamibe bele akarsz mindig kötni :)"

    Nem, csak lépcsőzetesen válaszoltam, nem egyszerre :)

    "RÖVID BASSZAMEG."
    Nocsak-nocsak, még nem vetted meg, de már végigjátszottad? Hogy is van ez, kéremszépen? :)"

    Semmi gond nincsen vele, sőt, magamat sem cáfoltam meg. Mint ahogyan írtam, az a normális, ha tetszik, megveszem. Mellesleg kihagytad a C&C3 topikban szereplő második kommentemet, ahol leírom, hogy mikor venném meg:)

    "Ettől függetlenül ez egy olyan ország, ahol pl. a kisebbség bátran lophat a boltból, hivatkozva arra hogy ez megélhetési bünözés meg ő kisebbség, és ekkor ő ténylegesen kárt okozott."

    Ezt nem tudom, hogy miért nekem címezed, ezt nem én írtam.

    "Nem adok pár (3-5) évet, és tényleg látványos változások lesznek.
    Na, arra én kíváncsi leszek..."

    Ha olyan változásokra számítasz, hogy neked minden igyér' lesz, mert csak, akkor ki kell ábrándítsalak. Lesznek új megoldások (relatíve sokról hallottam eddig), és (természetesen) végül a legpiacképesebb fog győzedelmeskedni. Ne megváltásra számíts. Azt mondtam, hogy a warezmánia erős hatást gyakorol.