• Balage74
    #116
    Tisztelt goranga108!
    Kérlek, ha tudod, hogy ki rögzítette akkor értesítsd légyszíves az illetőt hogy publikálja a felvételét valahol, majd fellökjük valamelyik torrent oldalra:D Komolyra fordítva a szót, sajna mindíg egy "kicsit" ferdül a valóság mikor már másodkézből kapjuk akkor is. Ezt én nagyon jól tudom (ezért lenne jó a felvétel...) Én mindíg is a fájlcserélők mellett maradok, egyrészt anyagi szempontok miatt de főképp a kényelem miatt inkább. Egyszerű példával jövök: ha mond neked valamit az a szó, hogy "steam". Ez egy nagyon jól kitalált terjesztő rendszer és speciel én használom is, meg is vettem azokat a játékokat amikre szükségem volt. Persze ez sem bombabiztos üzlet, feltörhetik az ember kódját de nagy előnye, hogy ahol internetkapcsolat van, onnan el is érem az általam vásárolt tartalmakat. Az mp3 és egyéb formátumokat kényelemből választja az ember, mert könnyen hordozza magával, ettől függetlenül én is szeretném jobb hangminőségben hallgatni kedvenc slágereimet. A cd-vel nem vagyok kibékülve, mivel a 10 éves cd-im hallgathatatlanok már és úgy érzem, hogy így fogok járni a kemény 1000! ft-os dvd-immel is. Innentől kezdve szerintem azt a pénzt sem érte meg nekem.... Számomra a megoldást egy steam rendszerű dolog jelentené és az hogy a zenéket filmeket ne "arany" áron mérjék... Hozzáteszem még, hogy én is a szórakoztató iparban dolgozom (színház) és amíg effektként egy wc lehúzás zajért elkérnek kemény dollárokat bizonyos cégek, addíg én inkább felveszem és közkinccsé is teszem, hátha egy másik színháznak is szüksége van arra az effektre (ez csak egy példa volt):D Addíg is mp3 és torrent forever...