• winnie
    #58
    " Egyébként én az élményeimet nem úgy szereztem, hogy elolvastam valahol, hogy milyennek kéne látnom, hanem én ÁTÉLTEM."

    még egyszer leírom. én is átéltem:)

    "hogy miről mit képzelegsz, arról nem tehetek. De én semmi ilyet nem írtam."

    nem, te a reklámot kérted számon. régen elég volt a cipőt a cipőboltból reklám. azóta továbblépett a világ.

    "egy közszolgálati médium sehol a világon nem nyereséges. Nem is célja a profitszerzés."

    de nem ám. és mégis vannak nyereséges közmédiumok (de akkor maradhatunk nézett közmédiánál. az mtv-t a kutya sem nézi azok közül, aki számít. a bbc-t pl. igen.). de, ha nem lennének, akkor is van különbség több milliárdos pénzmosoda és pénzvesztőhely között, valamint értelmes szolgáltatók között. (amikor such györgy lett az MR elnöke, akkor nyreeséges rádiót akart megvalósítani, szólni kéne neki, hogy az a világon sehol sem megy...

    "neked biztosan, mert te talán ezredszer is élvezettel végignézed mindet :)"

    nem nekem kell a reklám, amúgy. de ha nem lenne akkor az ember nem tudna mi alapján választani, nulla információja lenne, stb. marketing 101.

    amúgy nem nézek tévét, ott nem élvezem. (oké, heti 45 perc, 22 héten az évben) - az utcán percenként viszont 10-30-ba ütközik az ember.