• ZsZso
    #16
    Hja, én is a komplexebb játékok felé hajlanék ... próbáltam WOWot, először a társaság miatt csatlakoztam a játékosok táborába, majd később pont amiatt hagytam ott. Nekem az a játék sem elég komplex, hát még a mostani ingyenes játékok. Igen, van egy csomó fizetős játék, ami lehet pont azt nyújtaná amire vágyok, de félek fizetni egy MMORPGért. Útálom azt az érzést, hogy "ha már annyit fizettek érte, akkor leülök, aztán jáccom 1 órát" (amiből persze szinte mindig 2-3 óra lett). Egy ingyenes játék mellé akkor ülök le amikor, és annyit játszok amennyit akarok. Nem érzem azt, hogy kidobtam az ablakon az x ezer pénzt, ha nem jáccok vele 2 hétig. Néha nagyon rendes emberekkel lehet találkozni az ingyenes játékokban is (főleg ha nem a tizenéves-káromkodós-önelégült emberekkel hoz össze a sors), s elég jól el lehet velük is szórakozni. Az ingyenesség viszont (jelen pillantban) kizárja a komplexitást (ez alól persze kivétel a Anarchy Online, bár ez más tészta, hisz az őskorban fizetős volt). Szipp szipp.

    Amúgy a Mabinogi c. játék elég rokonszenvesnek tűnik. Egy bibije azért van: sajna még csak kriksz-kraksz nyelven adták ki.