• Morden23
    #6
    "A két szervezet célkitűzése az, hogy helyreállítsák a számítógépes játékok elmúlt hónapokban megtépázott hírnevét. Sajnos az erőszakos játékok miatt általában is romlott a szórakoztató szoftverek megítélése, ami pedig komoly hiba."

    Kíváncsi lennék, hogy ez az úgynevezett "megítélés" egészen pontosan kinek ér akár egy lyukas garast?
    Roppantmód érdekelne, hogy hogy statisztikailag alátámasztható-e a "játékok negatív megítélése", azaz szeretnék látni akár egy darab kimutatást is, ami azt mondja, hogy konzolvásárlás/hardwarefejlesztés/játékvásárlás/játékletöltés csökkenés állt volna be "az elmúlt hónapokban".

    Már csak azért is érdekelne, mert kicsit unalmasak ezek a gumicsont-hírek, amik arról szólnak, hogy "beszüntetik a játékokat", meg "elköltözik Németországból", meg "bűnbaknak kiáltják ki" ésatöbbi, de gyakorlatilag soha semmi nem történik, és az egész arra kezd emlékeztetni, mint amikor két idióta részeg vitatkozik a globális politikáról egy krimóban: egyik pro, másik kontra, de csak a szájukat tépik.