• who am I 7
    #99
    Jó téma jó téma :) micsoda jövőképek vannak itt sg.-n kérem :) húha.Ezt vmi világszinvonalra kellene vinni...merthát, ne tagadjuk, vannak itt azért jó ötletek is :)
    Szerintem az ember nem lőtt túl a célon....alapvető emberi tulajdonságunk sodor vesélybe csak.az őnző életforma.És amíg ilyen emberek vezetik az országokat/nagy multikat..addig marad a maxprofit-age.Na de nem gondolkozott el senki azon, h miért is ilyenek ezek az emberek?Egész egyszerüen, én meglátásom szerint az emberek 98%-99%ka megváltozik nagyobb javak megszerzése után.Ha meg akarjuk menteni a Földet, az emberi fajt alapjaiban kellene "megváltoztatni", mert ez egy elbaxott konstrukció (magas szinten!).Mert alap szinten az ember csodálatos, remekül alkalmazkodó, fantáziadús (nem mind1ik) és kiemelkedő élőlény.Aki kolóniát tudott épiteni őnön"magaköré".Szóval a kis embereknek (nekünk) mind1 lenne, ha egy nap azt mondanák a nagy vezetők, h na mármost csak 1000-1500cm3-es motorokkal szerelt autókat csinálhatunk, a házakat mindenkinek kötelezőleg (államilagtámogatottan) felújitjuk szigetelés ügyileg (a pénz most mind1, a pénz egy kitalált xaros maszlag,jelkép, szerintem a Főld megmentésének fontosságat nem szabadna pénzben mérni.Elhiszem, h energia + munkaerő amig azt a rengeteg sok szigetelést megcsinálnák...talán még több munkahely is lenne, ugye.És ezt látván talán az átlag embert is sarkallnák egy picit az intelligensebb életforma felé.))
    (((KITÉRŐ : reklámok. Ki a faszom nem xarja le a BALATON szelet reklámot?Meg az új 5ezercm3 bmw reklámot?meg a kiba* mososzer reklámok....undoritó.Főleg, h megy is a folyókba minden...
    méregzöldek...gáz.Nem feltétlen okos emberek.Szerintem intelligensen is lehetne lemondani dolgokrol.Volt itt 1-2 okos aki beszolt, h lovaskocsi stb.Nem lovaskocsi kell ennyire barom nem lehet az ember.Csak ne 5-6-7ezer cm3es motorral szaladgáljanak (esetleg dugo ellen jobb megoldások + a tömegközlekedés legyen igényesebb ezzel sokat lehetne sporolni).Apuka 18éves pici fiJa érettségire új Imprezzával (10misi), 25 liter benyát benyal.Kérdem én, minek?Amcsi gibbon reppereknek minek kell 10-20 kocsi a garázsba meg a ház elé beállitva?és nem trabiról van szó, hanem hammerekről,meg faxtudja mikről....áhhh, millió egy dolog van még ilyen hatökörség..pazarlunk ennyi.))

    Nincs meglátásom a jövőről...vannak itt bolyógómegszállós sztorik, kihalunk, ebolás anyámkinnya, meteor, IKSZ-men meg virágvasárnap...minden.Én csak egyet látok.Amig az emberek 98%-99%kban önzőek és unintelligensen irányitanak.Addig semmi jóra nem számithatunk....mivel annak az 1-2%knak kellene túlélni egy esetleges megfogyatkozást, h egy intelligens újabb világot "épitsen".Belátható, h ez lehetetlen.Hacsaknem........