• Balumann
    #31
    Hát én azért nem hiszem, hogy jobb lenne egy ilyen, mint az igazi szem, mégha később több Megapixel is lesz... Egyrészt azért, mert akárhogyis nézzük, ez digitális technika, és a digitális technikának túl sok hátránya van a valósággal szemben! Mondták már, hogy az emberi szem az kb. 3-4 megapixel, dehát a szem nem pontok alapján bontják fel és kodolja be a képet - ez kb. olyan mint az analog (kazetta) hangot megmérni kbps -ben :)
    Szóval én kizártnak tartom, hogy ez a szem jobb lehetne a fények érzékelésében, fps (vagyis mozgás sebesség érzékelésében) (tudom ezt is hülyeség fps-ben mérni :) -ben, meg bármiben is, mint a rendes szem! (megapixel sem jelenti a jobb kép minőséget, csak a méretet!)

    Egyébként azt írja ha jól értem, hogy szemüvegben van a kamera, és az küldi tovább vezeték nélkül (valami ilyesmi)... Ha meg már szemüveg, akkor minek a szemet tönkretenni és beültetni ilyen bigyókat? :D
    A haditechnikában is használják a szemüvegeket!

    Akinek egyébként meg rossz a szeme, az olvass el ezt az oldalt: www.latastrening.hu


    "hm... A multkor nem ott tartotunk hogy visza lehet növeszteni a testrészeket?"
    Hát igen, sejtbeültetéssel!
    itt a cikk