Fury - MMORPG
  • Borg87
    #31
    Sikerült 1 kis időt eltöltenem a játékban:)
    Közben megtaláltam a skiltanárokat nagy örömömre :) amit kicsit ugyérzek mindha a GW böl vették volna ki őket csak kicsit felturbózták és átírták a nevüket de lényegébe szinte ugyan azok. DE ők még kicsit tul cifrázták a dolgot azzal hogy nem 2 kaszt skiljeit lehet bepakolni a skil listába hanem amenyit szeretnénk tehát ha van 4 kaszt annak berakjuk a legjobb bufjait és kiválasztjuk a legnagyobb sebzést akkor van 1 mindenre jó karakterünk ami nem az igazi de az esetek 75% ba megteszi ;) A játékba van 1 kellemes kis aukciósház ami nagyon baró és jól müködik. Viszont nagyon meglepődtem azon hogy csak pvp van benne semmi mob vagy bábu amit lehetne ütlegelni. Viszont a grafika az nagyon szép nem ugy mint első ránézésre tünt egyedül a karakterek arca az ami rettenetesen ronda+ kicsit idegesítően sok a csillogó tárgy. Ezzel szembe a táj gyönyörű, a sivatagban homokviharok vannak, a mocsarakban kis füst ami néha megis vicceli a játékost mert, a meleg levegő és a gázok eltorzítja a képet és az ellenség nem mindig ott van ahol elvileg vagy, ahol a térkép mutatja.
    Remélem nemírtam el sok mindent :P