• sathinel
    #13
    Én eddig ami routert láttam volt rajta egy wizard ami felhozta hogy password csere. De lehet hogy nem minden cégnél van így. De én akkor sem bízok benne nagyon. Kell a gépre is 1) Ha meg céged van érdemes egy gépet beállítani tűzfalnak. a #10-es hozzászólásom legutolsó linkjét ha megnyitod akkor látod hogy van több része. Mennek a városban és minden wireless routert ami a közelükbe esik kocsiról beazonosít, majd meg is tör 1-et hogy lásd hogy megy neki. Nem nagy kunszt ez után egy ilyen gépből zombit cisnálni, majd amikor kell használni. igaz itt Wep megy de raktam egy cisco routert is ami nem olcsó és az is tartalmaz bug-ot amit kihasználnak. Hacker nem azért talál be mert tudják a kiskaput hanem mert képpes megtalálni. Egyébként elég programot bejuttatni a gépedre ami aztán engedélyezi neki a megfelelő dolgokat. Pl a prociknak lehet egy utasítást adni és a memóriába közvetlenül írni. persze még futtatni is kell. Ezért zárolják a progikat a memóriában fix helyekre sokszor linuxon, és csak ott engedi futtatni a renszer mert egyébként a helyére illesztik a saját progijukat. STB........