The Mutant Chronicles (a film)
  • öregharcsa
    #10
    megnéztem..nekem tetszett ahhoz képest hogy nem ezt vártam...igazi B-movie, elsőosztályú színészekkel....(Thomas Jane,Ron Perlman,John Malkovich..)

    a B-movie-t nem lekicsinylően említettem meg hanem a költségvetés miatt...kéremszépen ez egy jól kivitelezett film, amiből még többet hozhattak volna ki a készítők ha több zsetont kapnak rá....de sajna nem kaptak..néhol elég gagyira sikerültek a trükkök(de ne mzavaró), máshol viszont nagyon profin lettek megoldva..

    engem nagyon emlékeztetett a warhammer 40.000 világára abból is a most olvasott utolsó Gaunt szellemei regényre...
    Ehhez hasonló szitu játszódott le ott is a lövészárkokban....mintha onnan lopták volna az ötletet(de legalább jót loptak)..

    nagyon durva csaták vannak benne(szinte végig hent az egész, kisebb megszakításokkal)...megmondom őszintén sokkal jobban szórakoztam rajta mint a legtöbb "A" kategóriás mozin....az elveszett város az nekem nagyon tetszett..na meg az a technika amit itt ötvöztek....hihetetlenül ötletes...gőzgépes űrhajók amik vonatokra hasonlítnak, fehérfoszfor fegyverek, mindez a második világháborúval ötvözve..nagyon eltalálták a világ hangulatát..még ilyet nem nagyon láttam filmen..már csak ezért is érdemes megnézni..

    az is tuti hogy nem szeretnék ott élni

    a történet alapjában elég gyengus(egy hős ki megmenti a világot..blabla-blabla) viszont a megvalósítása szerintem jóra sikerült..vegyük figyelembe hogy B-movie..!!

    az is tuti hogy nem szeretnék ott élni


    aki úgy ül le elé hogy nem vár túl sokat az jól szórakozik, aki viszont maximalista az hagyja ki ezt a mozit...

    nálam 8pont