A Francia idegenlégió
  • bullit004
    #3499
    Üdv Mindenkinek!
    Azt szeretném kérdezni, hogy májusba megyek ki az idegen légióba és van pár kérdésem amit sok olvasás után se kaptam egyértelmű választ. Nekem jelenleg van 1év 8 hónap felfüggesztettem verekedés miatt se előtte se utána nem verekedtem az óta se(már 2-3 év eltelt csak az ítélet 1éve lett meg) és elvileg nincs sehol számon tartva ez csak Magyarországon. Szerintetek ezt ott be kell vallanom vagy úgyse tudják meg? A mások, hogy próbáltam már drogokat és nem tudom ott mi számít könnyű drognak vagy, hogy hogyan járnak ennek utána kint? Ma már nem drogozom meg előtte is csak kipróbáltam és megbántam főleg mert kiakarok menni úgy hogy legyen esélyem ezért kérdezlek titeket, hogy szerintetek ilyen múlt mellett van -e esélyem megpróbálni a felvételit. Sajnos még az miatt is kétségeim vannak, hogy balkezes vagyok és allergiás, de eddig se vérvétel se a karcolásos eljárás nem mutatott ki semmire allergiát. Fizikailag felkészültem, de nem úgy, hogy évekig készültem rá mert szerintem akkor csak azt látják, hogy nem lehet már megformálni. Tudom hülyeségeket kérdezek, de nekem ezen túl sok múlik szóval kérlek titeket válaszoljatok. privátba ha lehet de itt is akár [email protected] az e-mail címem de gondolom itt is tudtok privátba
    Köszönöm előre is a segítségeteket!!!!!