A Francia idegenlégió
  • baresz94
    #3464
    Sziasztok. Én egy fiatal srác vagyok, még csak 19 éves leszek, de szeretnék kimenni a franci idegenlégióba. Most végzem az utolsó évemet a suliban és érdekelne pár dolog erről az egészrről hogy is mint is van. Azt tervem hogy először csak egy katona felkészítőre jelentkezem és majd utána a francia légióba. Na most amit néztem hogy a fizikai felvételi az gyakorlatilag egyszerűbb mint egy testnevelés érettségi amit nem értek hogy miért.(aztán lehet hogy az internet hülyeségeket ír nem tudom). Szóval érdekelne hogy pontosan mi az a fizikai teszt amivel felvesznek, vagy éppen egy Pszichológiai teszten mit kérdeznek. Ha felvesznek és nem tudom teljesíteni a kiképzést akkor utána még kirakhatnak? Mikortól számít az 5 éves szerződés kezdete, a kiképzéstől? Hogy vannak szabadságok, meg mennyi időre, mennyi szabad időm lesz? Ki vagy hogy döntik el hogy éppen milyen beosztottságban leszek katona.(mesterlövész, ügyintéző vagy csak karbantartó)? Én menni szeretnék bevetésekre is ha úgy adódna.:)Idegen nyelv? Angol elég vagy a francia is kell gondolom.
    Köszönöm, lehet hogy vannak benne butaságok is.