• Dj Tommy
    #40313
    Újra játszottam a játékkal, most hogy a TDU world elindult nyilvánosan, persze új profilt kellett kezdenem, mert a régi nem működött, de ez megváltozott.
    1. Ha a felhasználó nevedbe a régi mentésben van alsó vonás, akkor nem fog működni.
    2. Ugyan annak kéne lennie a régi profilodon használt felhasználó névnek és jelszónak, mint amit majd a TDU World oldalon fogsz regisztrációkor megadni.
    Az igazsághoz hozzátartozik, én nem emlékezetem már, hogy utoljára 5 éve mi volt a jelszavam a testdriveunlimited2.com oldalon, mivel az oldal nem működik, így már nem is fogjuk megtudni.

    Ha valaki olyan volt, mint én és megőrizte a mentést, akkor van esélye rá, hogy működjön online a mentés újra!
    Vegyünk egy példát, ha a régi mentésben a választod neved, mondjuk "huntamas" volt, akkor ezzel a névvel regisztrálsz a Tdu World oldalon.
    Csinálsz egy új profilt, mondjuk "tamashun" néven, játszatsz vele kicsit, mondjuk juss el a C4-es licensz megszerzésig.
    Utána nyomsz egy ESC billentyűt->Profiles menüpont.
    Kiválasztod a régi profilod, vagyis ha irányítóval kezeled a játékot, akkor úgymond ráviszed a kijelölő sávot, ha egérrel, akkor is ugyanezt csinálod.
    Ha megtörtént a kijelölés, akkor alul az Edit gombra nyomsz/kattintasz.
    Ha jól regisztráltál, akkor felül a "huntamas"-t látod, a Tdu world nick névnél is a "huntamas"-t látod.
    A password részhez beírod a a Tdu World oldalon használt jelszavad és kis töltés után a régi mentésed újra használható lesz.