• BlackRose
    #12
    Kaliforniának nincs annyi lakósa. Kaliforniának 34 milliós lakosága van (max. 7 millió illegális - reálisan valószinűleg 4 millió persze ez nem kevés). Az illegálisok sem mind L.A.-ben vannak, San Francisco és a többi Kaliforniai város is lakhelyet biztosít elég soknak. L.A. Greater Area belértve pl. San Bernandinot, Long Beech-et, Anaheim-ot, stb. kb. 13 millió. Területe igen elképesztő, de azért Magyarországéval nem vetekszik, inkább olyan 130km x 110km kb. Különben nem tudom, hol tudsz L.A.-ban 120km/h száguldani 4-5 óra hosszát, de ha valahol igen akkor az végkép érdekelne, a főutakon néha ha nincs nagy forgalom (ritkaság), de L.A. tudomásom szerint elég kevert és urbán szempontból rendezetlen, úgyhogy 4-5 órát száguldani nem igen lehet. Azt viszont elhiszem, hogy az egyik feléből a másikba több mint 5 óra kell, de nem 120km/h-val. És ne felejtsd el, hogy a kijáratok, bejárakok az autóutra sokszor 50% több utat jelentenek mint a légvonalban, mert tovább kell menni, vagy vissza kell menni esetenként. L.A.-ban nem autókáztam, de más hasonló nagyvárosban igen, úgyhogy tudom, hogy mekkorának néz ki egy nagyváros, viszont azt is tudom, hogy ha lemérnénk, nem lenne akkora amekkorának látszik vagy érzékeljük.