1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • skinnyman
    #227
    Senki nem beszelt buntetopontrol, egy kis takaritassal is meg lennek elegedve, ami ugy latom maig nem tortent meg.
    (Illetve a szemelyeskedesnek, amit csinalt, ugy tudom a legtobb forumon egyertelmu kovetkezmenye valamilyen buntetes/ban, de ezt nem az en dolgom megitelni.)

    Es nem Dzsini, nem szoltam be senkinek, en massal szemben nem szemelyeskedtem. Megmondtam, hogy hulyeseget beszelt, ami csak egy tenyszeru megallapitasa barkinek, aki kicsit is kepben van. Olyan, mintha egy matematikai forumon valaki azt irna be, hogy 2+2=5, es utana engem csesznel le, hogy miert mondom ra, hogy hulyeseg, joga van velemenyt formalni. Ez nem velemeny, hanem szintiszta baromsag.

    Egyebkent ha nem neztem el a topic cimet, nem a kioktatotopicban vagyunk, hanem a moderator topicban. Mi van, nam jar errefele moderator?