Tom Clancy\'s Ghost Recon Advanced Warfighter 2
  • CSOCSO
    #14
    Nah.. hat ez kircsi:D reggel hatig toltam vele!

    1 multit probaltam ki.. mas palya volt mint a demoben volt de nem talaltam olyan lassunak... de zsir hogy par golyoval el lehet intezni az embereket..szal nem ilyen GOW os hogy harom tar utan meg odamesz lefureszelni az ellent. szal kircsi!

    1-2 szerver volt ossz vissz.. bementem az egyikre ott elso lettem azonnal 10 gyilokkal. ugyhogy azonnal meg is kaptam az achivmentet.

    offline is kircsi. neha soloban kell gyilkolni de legtobbszor kb meg se kell mozdulni mert a csapatod mindent megold.. csak fedezekbe kell kuldeni oket.. megmondod nekik hogy kit lojenek ki oszt ennyi.
    jo persze: hatrakuldhetsz mindenkit es mehetsz elore egyedul... igy is lehet..

    ket dolog nem tetszik: 1 nem lehet kulon kulon iranyitani az embereket.. szal ha van egy anti tankosom. es az utcaban van egy tank akkor nem tudod csak az antitankost az utcara kuldeni hogy akkor gyilkolj.. hanem kurva kozel kell az egesz csapatot kuldeni a veszelyhez es onnan mar az antitankos sem ellenkezik hogy nem tudja kiloni.. mert mikor mar csak par lepest kell tennie ahhoz hogy lassa a tankot akkor mar cselekszik.
    a masik hogy sniperkodsz es kibaszottul nehez utolerni egy embert ha kozben o kicsit gyorsabban setal, te meg rohadtul ra vagy zoomolva.. ami kisse baromsag!! elethunek kene lennie de ez rohadtul nem az.
    mikor razoomolsz vkire akkor epp ezaz hogy baromi erzekeny az egesz.. es ha mozditasz 1 cm et a fegyveren .. az 100 jardnyira meg mar 5 meterrel neztel odebb... itt meg utolerhetetlenek az emberek.. ki kell jonni a zoombol es megvarni/megnezni hova futott es akkor lehet : HECCSAT!