• Supremo
    #70
    "Azoknak meg akik így beosztják a kajájukat meg éheztetik magukat ,hogy lefogyjanak és még meg is szólnak másokat akik jó ízűen zabálják a "zsírban tocsogó" kajákat és képesek bedőlni az ilyen Norbiknak és dupla áron vásárolnak bio kaját csak azt üzenem bár tudnák mi az ,hogy éhezés akkor megbecsülnék az ételt és nem finnyáskodnának."


    Te meg bár tudnád, mi az, hogy túlsúly, akkor nem beszélnél ilyen hülyeségeket!
    Csak a saját példámból indulok ki: 113 kiló voltam, nagy nehezen lefogytam 80kg-ra. (nem vacsoráztam+sport) Rossz volt kövérnek lenni? Kijelenthetem, hogy baromira! Ezek az emberek nem hobbiból éheznek te szerencsétlen! Én pl. ha annyit ennék mint a kollégáim, akkor már 200+ kiló lennék (és nem vagyok hormonzavaros vagy ilyesmi). Egyszerűen, amiről szó is volt, vannak olyan emberek, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy annyit egyenek, amennyit szeretnének, mert ennek a koporsó lenne a vége. Örülj neki, hogy neked nem kell a "koplalók" közé tartoznod! Van ismerősőm, aki olyan keveset evett már a végén, hogy többször is elájult, de egy dekát sem fogyott. Ez persze szélsőség, ilyen esetben persze már orvoshoz kell fordulni. De a lényegen nem változtat, aki nem túlsúlyos, vagy nem volt az, az ne próbáljon már prófétaként a túlsúlyosok helyzetéről beszélni, ha csak nem gyógyító és segítőkész célzata van a dolognak. Szóval gondolkodjunk már egy kicsit, mielőtt ilyenek leírunk...