• Capra Ibex #27
    ""de viccnek titulálni azért enyhén erős."

    hát egy amcsiban 2 év előfizetéssel 600 dolláros telefon 3G, memóriaslot és alkalmazások nélkül bizony igencsak viccnek tűnik."

    Ha lejjeb olvasol kiderül, hogy ez szerintem is sok (meg az amerikai átlag szerint is) és egyáltalán nem védem az iPhone-t. (Sőt a 3rd party alkalmazások hiánya meg nekem elég erőteljesen deal breaker.)
    Másrészt azt sem mondtam, hogy nálunk olcsóbb lesz, viszont 600$ azért sehol nincs 250ezer forint. (Épp 150 ezer sem, de ezt még elfogadom az általános egy az egyben dollár-euró átváltás miatt. És ez a valósághoz valószínű közel álló feltételezés, de csakis az.)

    ACL : Tudtam, hogy ha valaki belémköt akkor a jogosultságkezelés miatt lesz...
    De!
    1. Szőrszálhasogatás : A Tiger 2005 áprilisban jött ki, az pedig nem tavaly volt.
    Azt elismerem, hogy ezzel (legalábbis szerverek esetén) elég nagy hiányosságot pótoltak (hogy /statisztikailag/ milyen egy átlagos desktop környezet azt nem tudom, de nekem itthonra mondjuk megfelel a "sima" unixos perm kezelés is), de már benne van és én arról beszéltem, hogy mi van MA. (Tegnap. :) )

    Egyéb észrevételt szeretettel várok.