• kas123
    #609
    Fúú ma volt 1 faxa meccsem, a Bl-es mecsceket játszom (ahol régi meccseket kell lejáccani), Real-lal kell menni 1 csapat ellen, első meccset ugye megnyerte 2-0ra az ellenfél, így hazai pályán a 40dik perctől 3 gólt kell rúgnom...

    rögtön első helyzetnél kapufa, visszapattan hozzám és 6 méterről kapufát lő RVN :@, második félidőben belőttem 1 gólt kb 27 méterről RVN-nel...
    Uánna reyessel vittem jobb oldalt a labdát a 16os előtt belémakartak szálni de kicseleztem őket, de jött 1 másik csávó aki a 16oson belül úgy fellököt h csak na...és nem fújta le a bíró
    mondom jóvan van ilyen...7 perc telik el, RVN-nel viszem a labdát nyesek 1 cselt véletlenül megnyomtam a d-t és kb 37méteres gólt lőtt =).
    Mondom faxa...a távolit belövi a közelit nem...

    A 2dik gólom után, is sorra támadtam és még volt 25 perc a 2dik félidőből. Ezalatt az idő alatt vagy 4 büntetőt nem adott meg a bíró, 3 kapufát lőttem, 5ször védett a kapus (olyat amit sztem a világ legjobb kapusa se védene élőben...). Már a 90dik percben járunk...nálam a labda, 1 ügyes szerelés után 1 az 1be viszem a kapura, és amikro odaértem a 16oshoz akkor fújta le a bíró a meccset :@, fúú de dühös voltam :@. (így már csak ezüst csillagot szerezhetek).

    Jött a hosszabbítás, 3 perc mulva már 3-0 volt...ismét RVN, csak most fejjel volt ügyes =). Maradtam tovább támadásban (hamár nyerek sok góllal nyerjek), viszem raul-lal, 16os sarkánál hátulról belémcsúszik 1 védő, elesik Raul és a labda az ellenfélhez pattan...megindulnak a kapum felé...a kapumtól 25 méterre felrúgtam a csatárjukat =), és ez a sz@r bug előjött...a sorfal a kaputól vagy 30 méterre el volt tolva, így a szabadrúgáslövő simán rálőhetet a kapuraa, mer a sorfal nem zavarta. Szerencsémre Casillas bravúrral védett. jött a szöglet, csávó becsavarja én meg A-val kiakartam fejelni és ez a ********** büntetőt adott az ellenfélnek :@. Szerencsére jól védem a bütnetőket =), így ezt is kivédtem. A kidobás után lefújta a bíró.
    Jött a 2dik hosszabbítás. Megitn sikerült lőnöm 1 gólt. Így már 4-0 lett az eredmény. Ebben a játékrészben nem volt már smmi különös, amx annyi h minden indításom les lett.

    =)