• Balumann
    #51
    Nekem C-media hangkártyám van, de szinte egyik hangkártyánál sem jön elő 5.1 teljesen olyan jól mint XP-n, szóval valami a Vista-ban problémás.
    Én írtam róla egy FAQ-t meg infokat, a Vista Forumba bannernél megtalálhatjátok, akit érdekel.
    Egyébként sok újdonság van a Vista-ban, és nagyon sok dolog sokkal jobb mint XP-n, pl. Aero mellett én 512 memóriával simán tudok mindent csinálni, nem fagynak le a programok, hibátlanul működnek szinte. Igaz hogy semilyen játék nem fut el rendesen, de például a Dark Messiah -nál míg kb. 3 perc volt kilépnem a játékból mert lefagyot tXP-n, itt egyből lerakta a tálcára, és be is tudtam zárni, és nem fagyott utána semmi... (mondjuk az XP-n is szaggat mint az állat, Vista -n nem sokka lrosszabb)...
    Szinte minden XP-snek átkell váltani egy idő után, legfőképpen a DirectX 10 miatt, mert az nem lesz XP-ben. Meg azért biztonságosabb (pl. programoknak nincs admin joguk, meg minden féle baromság), vírusok sincsenek még rá annyi (egyenlőre) :) !
    Ha kijön rá rendes vga driver, és megoldják a hang problémákat sokkal jobb lesz mint az XP, több jól használható dolog van benne