• Theodora
    #15
    Így van, én már el is küldtem az "ultra-low-voltage joystick port interface" szabadalmát, amellyel 10 év múlva megoldom a megélhetési gondjaimat.
    De ha ez nem lenne elég, akkor is ott a másik "ultra-low-voltage" szókombináció használatára vonatkozó. De a legjobb "szabadalmam" azt írja le, hogy hogyan kell "szabadalmi hiénaként viselkdeni", így az összes szabadalmi hiénát be tudom berelni.
    Apropó a bank rablás, a big-mac evés, a kóla ívás le van védve?

    Egyébként érdemes mehnézni a programokban, hogy mi minden le van védve, megdöbbentő vagy inkább sajnálatos.
    Lehet, hogy létre kellene hozni egy weboldalt az EU képviselők részére, akik támogatnák az amerikai szabadalmaztatási rendszert, hogy mi mindent védtek le "odaát", és ez mennyire meggátolná az EU "szellemi tulajdon rablásból" eredő gazdasági hajtóerejét. De én már azon is csodálkozom ezek után, hogy amerikában van még valaki aki "mer" bármit is fejleszteni, anélkül, hogy ne reszkessen azért, hogy holnap beperelik mert lenyomta a "shift" billentyűt? vagy kirakott egy linket a saját weboldalára, ahonan le lehet tölteni egy állományt?