nem tom avagy csetelj a Sors Ketével, frankón visszaír
  • Dexantreal
    #347
    Thanks ismét!

    Íme a folytatás.

    Cím: Nemtom féle Rendőrakadémia - folytatás

    Főszerepben: Nem merem anyut megkérdezni és Harris hadnagy/százados mittomén, valamint Koplend és Check (ha nem így írják nevüket, akkor sry.)

    Ilyen regény féle ez már, szóval én is beleírtam cselekményeket. Jó szórakozást! Remélhetőleg jó lett :S.


    a: Szia! :) Várom a kérdéseidet!
    q: Szia!
    a: Szia!
    q: Na újoncok! Megvolt az első nap! Remélem sokan ki se csomagolnak és eltűnnek innét!
    a: Végülis nem.
    q: Ha úgy döntöttek, hogy maradnak...
    a: Persze!
    q: ... akkor mi a fenére várnak?! Kis Rozi papájára, hogy elvigye őket a moziba? Mozgás, mozgás lusta banda!
    a: Nem.
    q: Pofááázik máár megint??
    a: Azt hittem, ez nyilvánvaló!
    q: Nyilvánvalóóóó??! Mi a fészkes fenét képzel maga lapos tetű szarság? Hol van? Juli néni teázójában???
    a: Nem.
    q: Azért, most dobja el a cuccát és száz fekvőtámasz és, ha pofázni mer, akkor megfojtom, meg én!
    a: Igen.
    q: //fél óra múlva// Mivel ilyen pofátlan volt maga kis szaros, ezért Koplendék megfutatják a ház körül, míg a töbieket beosztom.
    a: Nem, ez ennél kicsit bonyolultabb.
    q: Mááárr meggggiiiinntt!!!!... ember mi a nyavalya lehet bonyolult annál, hogy körbe kell futnia egy házat? Körbe, értiii?! Nem lehet eltévedni!!!!
    a: Igen.
    q: Akkor fusson már!
    a: Nem tökmindegy?
    q: neee pofázzzooooonn....!!!
    a: Igen.
    q: Koplend, maga barom, ne bámészkodjon, hanem figyelje és maga is Check. Én mentem újoncokat beosztani
    a: Jaj, menj már... :)
    q: Menj már? Meg se hallottam.
    a: Nem tökmindegy?
    q: Kuss kis köcsög! Fuss a parkba - így Koplend
    a: Ez teljesen mindegy.
    q: Faszt midengy ,te visszapofázós seggbe pukizós állat! Gyerünk! - emígy Check és rácsap a bottal a seggére.
    a: Butaság. Dehogyis.
    q: Loholjá te kis zöldfülű, vagy megetetem a zoknim majd veled, mint Mahoneyval
    a: Fontos ez?
    q: Igen, mert ettől felélénkülsz.
    a: Igen.
    q: //másfél óra múlva az újonc kimerülten harris előtt az épület bejáratnál. Na, jó volt a kis séta? - vigyorog harris.
    a: Végülis igen.
    q: Végülis igen.... hát én...
    a: Kérdezz valami mást :)
    q: ....
    a: Igen.
    q: Na mozgááás! - Koplend nagyot taszít az újoncon lábával és ő beesik az épület folyosójára. - Fájt? - kérdi vigyorogva.
    a: Ne fárassz.
    q: Kuss-kuss-kuss-kusss! - üvölti kórusban a három tróger :D.
    a: Nem.
    q: //végig lökdösik az újoncot és bevágják egy izomagyú mellé// Na itt fogja eltölteni a mézesmázas heteket.
    a: Na még az lenne szép.
    q: Nem tetszik valami??? - tajtékozik Harris már :D.
    a: Igen.
    q: Megáll az eszem - nézz döbbenten Koplend, Check meg elvágódik a döbbenettől.
    a: Kérdezz valami mást :)
    q: Mégis mi nem tetszik??? Az izomagyúú???? - ordítja Harris, hogy már minden szobából kikukucskálnak a fáradt újoncok.
    a: Jaj de jó. Hát mit tudom én.
    q: Mit tudja... mit tudja... en szórakozzon maga szaros!!!
    a: Igen.
    q: Azért! - bevágja az ajtót az újoncra és miután Koplend maga után húzta Checket eltávolodnak.
    a: Igen.
    q: Szia!
    a: Szia!