• virs lee
    #94
    LOL, ezzel én itt be is fejeztem a veled való társalgást...
    Ha ennyire vagy, akkor nincs is értelme vagdalkoznod közödnincs témákban.

    felétek csak rom-ba lehet alkalmazást rakni? Nekem a programok 90% a 4 gigás cf-en van. Hidd el "elég sok" ráfér
    Lassíthatnád még ennél jobban valamivel a betöltést?

    de teljesen mindegy, mert egyben kezeli
    Mit kezel egyben? Te tisztában vagy a különbséggel a kettő közt, wifi guru?

    hotspotokről nem hallottál még. kár...
    De, lophatod más netjét, sőt ennyi erővel ki is rángathatod a tulajt a verdájából, ha éppen megtetszik, pont annyira legális. Az ingyenes hotspotok meg vagy le vannak korlátozva elérhető tartalomban, vagy a sebessége olyan hogy a betárcsázós modem hozzá képest fénysebesség.

    ember ébredjél már fel... ez nem az otthon adsl meg az asztali gép kiváltására van, te nagyon el vagy tévedve! Ez egy kiegészitő eszköz, ha úton vagy vagy egy tárgyaláson ülsz.
    Ébredj fel te, ez a emailekkel jampizás senkit nem érdekel, a netezés nem ennyiből áll! Erre elég a 300 ft-os gprs wap is.

    Ezek az oldalak kicsit áttördelve jelennek meg 640-ben. 320-ban viszont olvashatatlanok, egy csik lesz belőlük.
    Nem kicsit... 320-ban is ugyanúgy lehet rángatni a csúszkát ha erre vágysz, teljesértékű használatra a 640 is nulla.

    sok. csak jó lenne ha végre egyetlen konkrétumot tudnál mondani. nem konkrét programot, hanem feladatot. Egyébként rákeresve a nagyobb ppc alkalmásgyűjtő oldalakra többszáz vga-s programot dobnak ki.
    Kezdésnek jó lesz az xwarez.ru, keresgélj! Van 1-2 vga-s is a qvga tengerében...

    a fentiekkel már kimeritettem az összes feladatot amire a pda-mat használo
    Én meg nem. Nekem meg az excel nem kell, meg a navigáció, ha mobilan akarok netezni, akkor meg berakom a kis notebookomat a táskámba, az legalább 100%-osan helyettesít egy asztali pc-t.