• BStage
    #89
    "Sorold, ha tudsz még mit... "

    rendben. Naptár, contact, feladatkezelő (pocket informant), fényképnézegető, videólejátszó, pdf olvasó, remote desktop client mind-mind támogatja a vga-t. Nem is sorolom tovább inkább te mondj végre egyetlen dolgot, amire nincs vga-s program. (bár én a fentiekkel már kimeritettem az összes feladatot amire a pda-mat használom)

    "Ezek a beépített alapdolgok"

    De szép is lenne navigációs program beépitve a mezei pda-ba...

    "tudod hány alkalmazás létezik még"

    sok. csak jó lenne ha végre egyetlen konkrétumot tudnál mondani. nem konkrét programot, hanem feladatot. Egyébként rákeresve a nagyobb ppc alkalmásgyűjtő oldalakra többszáz vga-s programot dobnak ki.

    "A 800*600, vagy 1024*768-ra optimalizált oldalaknak (ma már nagyon nem is találsz másmilyet) pedig ugyanúgy kevés a 640*480."

    Uhh, ez a végső érved
    Ezek az oldalak kicsit áttördelve jelennek meg 640-ben. 320-ban viszont olvashatatlanok, egy csik lesz belőlük.

    "50 mega az mire elég? "

    amire útközben kell, arra elég. Aki pda-n akar filmeket letölteni az meg szimplán hülye...

    "ez még messze van az otthoni ADSL-től."

    ember ébredjél már fel... ez nem az otthon adsl meg az asztali gép kiváltására van, te nagyon el vagy tévedve! Ez egy kiegészitő eszköz, ha úton vagy vagy egy tárgyaláson ülsz.

    " A wifi chiphez alapból jár vmi hipergyors és korlátlan vezetéknélküli ADSL is? "

    hotspotokről nem hallottál még. kár...

    "Tegyél fel pár programot a PDA-dra, mennyi is fér bele? 32, vagy már akár 64 MB ROM-od is van?"

    felétek csak rom-ba lehet alkalmazást rakni? Nekem a programok 90% a 4 gigás cf-en van. Hidd el "elég sok" ráfér.

    "Szar ügy, nekem majdnem 200"

    Hú de jó neked... Nekem 128 rom és 64 ram-om van, de teljesen mindegy, mert egyben kezeli és mivel a programok a kártyákon vannak az csak a program futtatáshoz kell.

    " A wifi hatótávja pár 10 méter (vagy annyi se), "

    LOL, ezzel én itt be is fejeztem a veled való társalgást...