a vegetárius táplálkozás előnyei és hátrányai
  • Cuchulainn
    #1159
    Ne haragudj, de bődületes logikátlanságokat irkálsz.
    A világháborús veterán a nyers húsnak is örült volna elhiheted csak az addigra már régen nem volt... A krumplit sem azért ették nyersen meg földesen mert az olyan baromi finom, hanem mert annyira ki voltak éhezve.
    Az ember úgy is van felépítve mint egy mindenevő állat.
    Lentebb leírtam de akkor mégegyszer(ezt is): sok "primitív" kultúrában esznek nyers húst vagy éppen isznak vért.
    A gyümölcs kb. az egyetlen élelmiszer amit úgy ahogy van megeszünk. És az nem azért van mert az ember olyan baromira növényevő, hanem azért, mert a gyümölcsöt a növény arra szánja, hogy megegyék és ezzel széthordják a magvát - emiatt olyan, hogy könnyen elfogyasztható és gyorsan emészthető.
    Mellesleg nem tudom minek erőlteted ezt az őzgidázást, te sem szaladsz ki a földekre és tömöd magadba puszta kézzel az érett búzakalászokat, akkor nekem miért kéne nyersen/elkészítés nélkül enni a húst?
    Amúgy ha csak arról van szó akkor én minden további nélkül kitöröm neked kézzel a csirke nyakát, vagy agyonütöm az őzgidát, utána ki is belezem, sőt a csirkét még el is tudom készíteni ebédre.