A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK
-
#1476
félig OFF
elnézést
csutka mpeg a forrasa
-most melyik hasadra ütöttél? és ha csak egy alulátersztő szűrővel lett megcsipdelve a kedvedért?
ha bele akarnák kötni ebbe a hangzásba,akkor a legrosszabb esetben is azt mondanám,lehet nem pontos grab vagy szar maszterelés a stúdióban vagy miért nem használ a csávesz high-end szintiket és szélesebb frekvenciameneteket!:)
(tipikus mp3 vagas)...-tipikus? az milyen? rajzold már le egy szám teljes hosszánál, hogy annak hogyan kell kinézni pontosan minden számnál?!vagy a program egyből összehasonlította neked a layer 3 500 oldalas pszichoakusztikai eljárás modelljét a dallamvezetés, a hangszerelés és kitalált felharmónikusok alapján egy "vélt,saccolt" eredetivel?
a faszt.
Ez a szám lehetett bármi mielőtt a cd-re került,nem is cáfolom (pl. sörnyitó vagy kávédaráló alátét),de hogy nem visszaalakított mp3 volt, az biztos,még sima hangzásra és fülre is! ennyire még (eredeti) hypersound sem igénytelen.ellenben lehet, hogy a nyomósablon anyagába belefingot a takarítónő.
flachoz vagy bármely lossless-hez csak annyit, persze jó,de a szabványok ellenére kizárólag akkor lesz ua.,ha a codec is ua., ergo tárolásra tökéletes-high endhez már kevésbé lásd az általad is említett különböző kódoló-dekódoló-lejátszó problémaforrásokat.
ufffff