• zakika
    #365
    idetevedtem ehez a topichoz, beleolvastam hogy megtudjam mi aza az emo es el vett masfel orat az eletembol (es a munkambol) amig vegigmentem...
    eleg idos vagyok mar ahhoz, hogy tizeneves gyerekem legyen, de tiz evvel fiatalabb. nem mondjatok nekem, hogy egy tini nem lehet depis. ez az az idoszak amikor mindenki probal kitunni, lazadni. valaki azzal hogy emo, valaki meg azzal hogy agressziv es mindenkit utal aki nem ugy nez ki mint o. tehat nem sok a kulombseg az emos es a forumban fellelheto izomagyu egyedek kozt. depisnek lenni trendi :) az en idomben volt a metal meg a depes es nem volt nagy valasztek. metal volt az agressziv a depes meg a depis .a suli psyhologusa psyhopatanak nevezte a depes rajongokat, pedig az a mostani emo stilushoz kepest gyenge kulombseg a divat es az egyszeru (amitmegtudokvenniaszociboltbanesapiacon) oltozektol. persze ongyilkossagok akkor is voltak - egy lany a falunkbol leugrot egy sziklarol senki nem tudja miert...
    de terjunk vissza az emo fiukhoz - nem minden 15 eves fiu kisportol (sott tobnyire nem) es mivel o is trendi akar lenni inkabb valasztja az emot. kulonben nem tudom eszrevettetek e, de a tizenevesek koreben a szemtakaras mindig is divat volt. a nemet tanarnomnem azzal huztam ki a gyufat hogy a szemebe neztem mikozben dorgalt hogy nem tudom a lecit (mindig is gyenge voltam nemetbol) es azt hitte ezzel kinevetem. masik dolog az, hogy az agressziv fickok (aki csak csoportosan agresszivek tobbnyire) mar akkor is banva erzik magukat ha valaki rajuk nez (plane egy nem kisportolt egyed) es ettol mingyart bevadulnak ("mit bamusz"). most meg az az urugy, hogy nem neznek a szemukbe.
    buzi temat hanyagolom, bar az intoleranciat tapasztalom mivel egy orszaghatar valaszt el MOtol az eszaki reszen.

    PS: annak az egyednek aki szetrugna buzik segget ha fajtalankodnanak fenyes nappal... mi lenne akkor ha veletlenul oresebbek es megmutatnak vegtelen szeretetuket neked... analisan