• Sidewinder
    #94
    Én úgy tudom nincs. Dante itt pár dolgot lefordított,de azt amit feltett én már sajnos nem tudtam elérni. Nincs sok időm sajna játszani.Kipróbáltam a játékot teljesen oroszban,érdekes meg minden csak kicsit optimalizálatlan vagy pedig az én gépem szar(sztem a gépem szar).800x600 32 bit HDR-t bekapcsoltam h ne legyen olyan a mutáns keze mintha egy része fehér papírból lenne.Amúgy minden mediumon meg low-on. A kopnfig:intel pentium 4 2.8ghz,1024MB ram Geforce FX 5600 vid kártya. Szerintem kevés ez már hozzá. Ha amúgy lenne angolosítás akkor sztem a buka akár fel is vehetné a készítőjével a kapcsolatot és kiadhatnák végre világszerte. Gondolom most azzal szórakoznak,hogy angolul szépen beszélő színészeket találjanak a szinkronhoz. Szerintem egyszerűbb lenne ha csak feliratoznák,vagy ott van a Russia Today orosz,de angol nyelvű hírtelevízió.Ott van jópár olyan bemondó és riporter,hogy csak akkor derül ki hogy oroszok amikor az ember elolvassa a nevüket,mert olyan szépen akcentus nélkül beszélik az angolt. De van igazi angol műsorvezetőjük is,pl.Kevin Owen akit az amerikai fox news-tól csábítottak át az oroszok magasabb fizetéssel és több szabadsággal.Szal ott kersgélhetnének.