• Sidewinder
    #100
    Lehetnék olyan rendes,csak nem tudom mit szólna hozzá a legújabb StarForce védelem. Eredetiben van meg a játék,és ez már nem az a 2006-os SF ami a legelső orosz verzión volt.Ez már nagyon profi verzió. 2 hete telepítettem újra a Windows-t,nem raktam fel semmi emulátort azóta se (DT,CloneCD,CloneDVD) mindössze a Nero-t.Nem tiltott ugyan le az SF miatta hál Istennek,de kiírta,hogy látja még ezt is,és ne is próbálkozzam semmivel,de aztán továbbengedett,mert csak játszani akartam.Megpróbálhatom később sjnos most hétvégén nem leszek annyit itthon,de következőn megpróbálhatom. Mindenesetre,nem biztos h sok értelme van egy eredeti játékot full-on felpakolni torrentre,mert ha még sikerül is,akkor ott a StarFoce,ami mostmár a kábelhuzogatást is leszarja. A töréshez meg egyáltalán nem értek,az meg hogy StarFore-ot törjek az meg főleg esélytelen. Szóval megpróbálhatom feltölteni torrentre,de szerintem nem véletlen,hogy még nincs kint az angol nyelvű változat sehol,valószínűleg nem tudták törni a StarForce-át.Mindenesetre,ha a lentebbi linkről egyenest,a sevenm-től,rendeled,vagy kikeresed a CD Galaxistól,max. 4ezer forinból kijön házhozszállítással együtt.Az meg még egyáltalán nem vészes a 15 ezer forintos játékok korában.