miket hazudnak a képedbe, hogy pénzt kapjanak?
  • tigerbácsi
    #301
    engem eddig nem sokan szólítottak meg, meg álltalában elég volt ha intettem nekik s már mentek is! de minap olyan rendkívüli yooo kedvem volt! vettem kaját egyik boltban az Őrsvezéren meg vettem sört is Bratyesznak, mivel én vajmi keveset fogyasztok! nem indegy odajön egy kokkéró koma, hogy adjak neki 150 ftot, mert kenyeret szeretne venni! mondom bocs apróm nincs erre azt mondja adjak akkor neki többet s várjam meg majd visszadja a visszajárót! mondom erre nincs időm, de van itt nekm fél kg kenyér adaadom (közben a sört meglátta a táskámba, s erre azt mondja) yoooember ne a kenyeret adja nekem mert nem akarja a szából kivenni hanem inkább adjak neki 1 vagy 2 sört! na itt elküldtem úgy szépen a yooo büdös francba! erre jön oda hogy adjak már neki nem akar balhét, de itt vannak a haverok s elvesszük! na nekem sem kellett több elővettem a késem (van rá viselési engedélyem) (ak47 bicskaszurony)(17 cm s baszottnehéz) annyit mondtam hogy gyertek s én is szólok a rendőr cimbiknek erre elment! s nem is láttam!