• BiroAndras
    #70
    "1. Én nem mondtam olyat hogy a Linux istenkirály, maximum kábszeres rémálmaidban láthattál ilyet."

    Akkor mondták a többiek, te meg csak szimplán szarozol. Nem emlékezhetek külön mindenkinek a hülyeségeire.

    "2. Látszik hogy rövid a memóriád. Szoftverekről volt szó legutóbb és hangoztattad hogy nem baj ha nem megy most rendesen, majd a jövő hardverén fog..."

    Nekem semmi bajom a memóriámmal. Azt írtam eddig is, amit most.
    Az XP kijött 2001 végén, a Vista kijött 2006 végén. Jé, nagyobb a HW igénye, micsoda meglepetés!

    "Te komolyan igen hülye vagy. ha az otthoni usernek nem kell az NT, akkor miért született meg pl az XP, ami NT alapokon nyugszik?"

    Te vagy a hülye. Már elmagyaráztam, csak valamiért nem vagy képes megérteni, hogy a kettő közt eltelt némi idő. Nézz egy kicsit utánna a dolgoknak. A 9x-ek idejében a vírusok nem jelentettek komoly problémát, mert még nem volt mindenhol internet, amin szabadon terjedhettek, és otthoni hálózatok sem voltak. És nézd meg az NT HW igényét a 9x-ekhez képest. Akkoriban az otthoni gépeken meg se mozdult az NT. Igazából még az XP megjelenésekor is a stabilitás volt a legfontosabb szempont, nem a biztonság.

    "Azért gyúrták egybe a 98-at az NT-vel, mert a 9x alapú rendszerek teljsen megbuktak, használhatatlannak bizonyultak."

    Ja persze, annyira használhatatlanok voltak, hogy minden mást lesöpörtek a piacról, és az MS-t nagy cégből óriássá tették.

    "Szerintem tanulj pár évig ahhoz, hogy érdemben hozzá szólhass ahhoz, amit írok."

    Röhögtess még plíz.