• BlackRose
    #24
    Nézd... ha fejlesztő vagy, telepíted a Server 2003, az SQL Server 2005, a Visual Studio 2005 és még egy pár apróságot (VMware stb.) és garantáltan nem tud senki az ASUS-al lépni, 1GB működik, 2GB (a napokban bővítettem) repül. Ugyanakkor a gép is nagyon jó minőségű amikor a kezedbe veszed, pl. érzed, hogy mindent elviselhet... átutaztam vele egész európát, közelkeletet stb. és tartja magát már kb. 10 hónapja ez a gépem van. Az Thinkpadok jó gépek voltak, tényleg profi minőségűek voltak de a Lenovo ezt már elengedte (és évekkel ezelőtt a Compaq-ok), a többi, pl. Dell nem rosz, de ocskapiaci műanyagnak néz ki, SONY ok de..., Toshiba jó volt de már nem az, a Fujitsu (USA model ok, Fujitsu-Siemens szemét), évekkel ezelőtt volt NEC Versam, az is jó volt akkor, HP... problematikus van minden de általában nem ok, Panasonic ToughBook (na ez jó, ha megtudod fizetni), Acer... hamar megtörik, ha nem viszed sehová akkor OK de akkor minek a notebook, szóval nekem személyesen volt Compaq, Nec, Compaq, IBM, IBM, Asus... ez kb. az elmúlt 10 év alatt, jelenleg az Asust találtam a legjobbnak, persze a gyenge olcsobb modeleket nem néztem, azok nem érdekelnek.