• Gerygrey
    #7
    Te még nem tudtad, hogy neten is lehet nézni balázst meg mónikát? Most már ez a gond is elhárult :) amúgy én például rühellem azt, hogy a péntek esti sorozat egyik sarkában rtl klub logo, a másikban szombatestiláz, a harmadikban 12-es karika, ennyi erővel nem is értem hogy a negyedik sarokban miért nem megy mondjuk reklám. A filmeket régóta dvd-n nézem (utálom hogy ha van is jó film néha-néha a tv-ben, az mindig győzike és egyéb sallang után kezdődik, irigylem azt aki megengedheti magának hogy éjfélig fent kukorékoljon munkanapokon), de az utóbbi időben már a sorozatokat is netről szedem - a torrentről letöltött hdtv-rip sokkal jobb minőségű mint a tévéadás, nincsenek ezek a sarokszirszarok rajta, nincs reklám, de a legfontosabb, hogy akkor nézem meg az aktuális epizódot amikor úgy tartja kedvem, akár smartmovie-val átkonvertálva a mobilomon a metrón ülve melóba menet. Ha van valami banzáj akkor megnézem a híradót a tv társaságok oldalain, egyébként hírekből nekem bőségesen elég a szöveges-képes változat, kár azért bekapcsolni a tv híradót hogy semmitmondó vágóképeket nézegessek alámondva azzal a szöveggel, ami mondjuk az indexen is fent van. Szóval nálam már abszolút átvette a tévé szerepét a net, a hagyományos tévés tartalmak közül ami engem érdekel azt neten megtalálom, plusz vannak olyan plusz szolgáltatások, pl youtube, amikkel hosszú ideig el tudok szórakozni ha nincs épp más elfoglaltságom.