az emberi faj nem egységes?
  • homeless
    #95
    Sírok a röhögéstől:)))

    "Internáló központ volt, és egy nagyméretű gyárkombinátnak volt a része. Szintetikus üzemanyagot állítottak ott elő, és a rabokat munkaerőként hasznosították."

    "Hozzávetőlegesen 30 000-en haltak meg ezekben a poklokban, melyek ugyanolyan borzasztóak voltak, mint a II. világháborús német koncentrációstáborok."

    Ez csak nekem ellentmondásos?:)

    "29. Alkalmas ez a termék a tömeges megsemmisítésre?

    Nem."

    DE!!! Nekünk van itthon zyklon b, faterom haverja rovarírtó és ő adta vakond ellen és igenis halálos és gyorsan öl!!! Ha nem hiszed akkor adhatok kölcsön egy kicsit és "lefertőtlenítheted" magad:) A sok idióta meg elhiszi ezt a hazugságot anélkül, hogy utánajárna, csak azért mert te beböfögted ide.

    A végén még kiderül, hogy a németek csak munkát adtak a szegény munkanélküli zsodóknak:)))

    Azt meg hiába tagadod, hogy neonáci vagy. Ha csak a négereket szídtad volna akkor még talán elhiszem, de mindenki láthatja, hogy a fehéreken kívül minden fajjal bajod van.

    Az meg kicsit irónikus, hogy Ronny a hónapok óta tartó zsidó meg néger szídás után pont a cigánygyerekes beszólása miatt kapott büntipontot:) Pedig ezzel a beszólásával még én is egyetértettem:)