• BiroAndras
    #20
    "Ilyen, oprendszernek nem nevezhető ótvar fos erőforrászabáló szoftverért még pénzt is adjak?"

    Egyszer próbáld meg objektíven vizsgálni a témát.

    "Aha. Főleg, hogy nem tudom, hogy mi mivel kompatibilis..."

    A lehetőségekhez képest kompatibilis. Jobban, mint más platformok.

    "Aki megvette a dobozos Nero 7-et és Vistára akar váltani az megszívta, mint a torkosborz."



    "Eldöntöd, hogy kell-e, de az OSX-et nem igazán lehet törni."

    És ha nem kell, akkor mi van? OS nélkül hogy használom a gépet? Vagy a régebbi gépemről átvihetem (az meg ugye egy régi verzió) ?

    "Én szeretném gondtalanul használni a gépet és nem mindenféle biztonsági "előírásoknak" megfelelően és a szabadidőmben vírusokat irtani és hibaüzeneteket Ok-zgatni."

    Semmi ilyesmit nem kell tenni. Sose használtál még win-t?
    Mindössze annyit kell tenni, hogy felraksz egy víruskeresőt, meg egy tűzfalat (ha nem bízol az MS megoldásában). Ezen kívül nem kell ész nélkül kattingatni mindenre, különös tekintettel az e-mail-ekre.
    Igazán nem bonyolult. A vírusokról meg annyit, hogy évek óta napi 24 órában a neten lógok, töltögetek mindenfélét, mégis win alatt összesen
    2 db vírust szedtem össze. Ebből is az egyiket könnyen elkerülhettem volna, ha van fönt víruskeresőm, de épp nem volt.

    Egyébként minden rendszer sebezhető, csak elterjedtség kell hozzá, hogy érdemes legyen támadni, és hogy lehessen számítani a képzetlen felhasználókra.

    "Google a barátod."

    1. Aki állít, annak illik bizonyítani.
    2. Azért rákerestem, de nem találtam semmit.
    3. Pontosítanod kéne, hogy mire gondolsz. Mit értessz pontosan multitasking alatt, és milyen teljesítmény 2x ?
    4. Ha arra gondolsz, amire gondolom, hogy gondolsz, akkor az a memória mennyiségén múlik elsősorban.