• Akuma
    #19
    Lehethogy nem olcsó, de az eszközt egyszer kell megvenni és ezen van a hangsúly! Hosszútávon bejön az ára már igen korán...
    A chellonak is 24000 forint a kiépítési díja, ezen felül kell még havi 9000 forintot fizetni, legalább 1 éves hűségnyilatkozattal, na most számold ki, hogy az több, mint 120ezer forint az első évben,
    majd minden évben 100ezer forint csak az internetelőfizetés... Ezzel szemben, amit én leírtam, az havi max egy 1000 forintos összegével igen hamar behozza és nyereségessé teszi az egész rendszert a többihez képest! Az első évben kerülne max 300ezer forintba szerverrel, wirelessel együtt 50lakásnak összesen, tehát 1 lakásra kb 6000 forintot jelentene+ wireles adapter 7000forint (1*) + 12000forint 1 évi előfizetés, a következő években pedig évi 12ezer forintba összesen... Összesen tehát első évben egy lakó fizet 25ezret, összes többiben 12ezret... Azthiszem nem nehéz összehasonlítani, hogy melyik a nyerő páros.
    25ezer vs. 120ezer / 1. év
    12ezer vs. 100ezer / év
    Ha meg is akad a net, akkor is megéri, mondhatni még a hülyének is... na ezt nem taglalom tovább, fáradt vagyok :)