• ZilogR
    #316
    1.) a film elején, amikor elhajt a fekete autó a két srác háza elől és az felrobban, erősen Mátrix-ra emlékeztető zenét hallunk
    2.) a szereplők kiábrándítóak: ha így néz ki és viselkedik egy hacker, nem kéne utánuk nyomozni
    3.) amúgy sem kell, elég ha lebaszod a tiszalöki erőművet: ahol ég a villany, ott lakik a hekker
    4.) ezt a NOKIA szponzorálta????
    5.) ha bertör hozzád egy hekker, akkor elmegy a kép a monitorodról - a CD nyitogatása túl régi trükk...!
    6.) nincs olyan jó hangulata: mindenki langyos húgyban térdepel és levágott kismacskafejekkel simogatja az arcát
    7.) na, a végén az a repülőgépes jelenet nekem nagyon nem jött be... mindíg beletekerek, mert szégyellem magam...
    8.) jah! az első DieHard film, aminek van beletekerhető jelenete - mint a Dallas: nem baj ha kihagytál 10-15 részt, nem maradtál le semmiről
    9.) ...ennek ellenére nem is annyira üresjárós
    10.) azért a gyilkológép akrobaták elég jók. amolyan rádnéz és az egész emberen látszik, hogy a beleiddel fog felmosni
    11.) legjobb szöveg: "...ez az én lakásom..." / "elmondod, amit tudni akarok, vagy a saját lakásodban verlek agyon"
    12.) milyen grafikus oprendszert használnak ezek?
    13.) Mi a pina van a három hűtőtorony számítógépein? És amúgy fontos ez?

    Ja, amúgy azt akartam kérdezni, hogy John Carlin: A Farewell to Arms cikk fordítása ékes magyar nyelven megvan-e valamerre? Merthogy innen jött a sztori - és ez egy cikk, nem képregény...