• bakaiadam
    #61
    akkor én is hozzászólok...a járékok szerintem nem butítanak,de elveszik az időt és az esélyt valamilyen szinten arra h okosabb,emberileg több legyen valaki.most ebbe belekeverni azt hogy az oktatás szinvonal nem jó meg csonka család meg ilyenek,ez marhaság.tény h aki rossz körülmények között él annak kevesebb idő jut tanulásra,mert segíteni kell ,ápolnia valakit stb,és ezért nem is várják el tőle hogy jól teljesítsen.ezen a helyzeten ugyebár elég nehéz változtatni,azonban a konzolnak örülnek az emberek és fizetnek érte.tehát ezt elhajíthatja magáról v a gyerekétől,ha úgy érzi az elsőt viszont nem.és szerintem aki ezt nem képes megtenni a felnőttkor küszöbének a táján,annak valami gondja van.szóval ne mossuk össze az ajándékot és a sors adta terhet. ;)
    a mindenkinek meg be kéne látnia,bele kéne törödnie hogy valamit valamiért.mert a tanulás esélyét szerencsére már mindenki megkapja,és az egyénnek kell eldöntenie él vele,vagy inkább valami mást csinál a tanulás helyett.és aki megtalálja az aranyközéputat a hasznos és a kellemes között,az boldog lesz.szerintem.(bocs ha kicsit kuszán fogalmaztam)