• NonsenS
    #253
    Nos, már rég jártam errefelé, a fórum télleg alább hagyott sajna.
    Szóval #248 Epikurosz: Én nem hiszek a horoszkóban, nem lényeges, hogy most épp halak vagyok. És vállalom a nevem, vállalom azt, hogy ezt mondtam, mert ez a véleményem, és vállalom a korom is. Eddig nem nagyon érdekelt a politika. Gyakorlatilag mindegy volt, hogy ki lop meg. De mióta kitudódott az a "gyurcsány" vagy miféle öszödi beszéd, azóta már jobban érdekel. Undorító, amit ott művelhetnek. Mint ahogy a mondás is tartja, az embereknek két dologról nem szabad megtudniuk, hogy készül: A felvágott és a törvények.
    #251 LowEnd: igazad van. Csakhogy hogyan lehetne demokratikus népszavazást íratni arról, hogy akár csak (hja, CSAK) a gyurcsány, de inkább az egész politikai fejes csapat húzzon el a picsába vagy ami jobb, álljanak bíróság elé. Számoljanak meg minden adóforintot, és mondják meg, hogy hova került az a sok-sok milliárd forint, mert sztem sokan kíváncsiak rá. De lehet, hogy felfordulna a gyomrunk is, ha kiderülne, hogy mit csináltak a pénzekkel, milyen alternatív köcsög módjára sikkasztották el azt a sok pénzt. Tudod, én hozok egy törvényt, mert egy barátomnak anyagilag megéri. A barátom meg egy kis jutalom pénzzel köszöni meg ezt nekem. Ilyen egyszerű. MINDENKI jól jár. Mindenki, kivéve egy jelentéktelen közeg, amit hmm hogy is hívnak? Ja igen, a jónép. AZAZ MI! Tőlünk lopnak és fel vannak háborodva, ha még számon merjük kérni rajtuk.