• muerte2
    #33
    Az ötlet jó lenne, de valahol ez sztem sérti a videókártya gyártk érdekeit, pl ATI azon crossfire megoldásai ahol X1950 mellé egx X1600XT-t rakva mondogatják, hogy ez aztán húdehajde. A másik dolog, hogy egye a mostani High-end kártyák alapból megesznek 2db PCI-e foglalatot, na most kellene még 2db ennek is? Tehát akkor egy fullos high-end konfig perpill egy 2/4magos prociból áll, 2db vidkari, 2db fizikai gyorsító, a többi eszközről nem is beszélve. Vazze mennyit fog ez enni? Majd lehet újrakábelezni a lakást/házat mert elöregedett kábelek nem bírják az áramfelvételt kiszolgálni, anyuka meg ne mosson v mikrózzon amikor gépezik a gyerek! :) Esszem megáll. Az rendben van hogy növeljük a teljesítményt, stb, de ez az irány nem jó irány, ez olyamn mint ha az autógyártók fejlesztés helyett mindíg egy plussz motort raknának a kocsiba. Most mindenki 4-5 motoros kamionokkal közlekedne v mi? Úgy látom hogy amíg valahol valaki lényeges architectura v technológiai fejlesztést nem visz véghez addig errefelé haladunk. Ott van pl az AMD 6000+ os CPU-ja ami jól hangzik na de nekem ne egyen egy proc 125W-ott! Hozzáteszem eddig nem volt bajom az AMD-vel de ők is elkanászodnak lassan. :)
    Már rég feladtam a PC-m fejlesztését, eladtam az egykor erős gépemet, összedobtam egy olcsó celeron konfigot, vettem egy nextgen konzolt és azt mondtam, hogy inkább 5-6évente új konzol, de közben minden úgy ut ahogy kell, nem fizetek baromi nagy villanyszámlákat, nins instal, stb. és munkára meg ott a PC ami elég nekem hosszú hosszú ideig.