Horrorrajongók figyelem...
  • stargatelost
    #51
    na pótlásom:

    Mulberry Street: hmm hát nem is volt rossz, ahhoz képest ahogy kezdődött.... Zombik..ööö...akarom mondani patkányemberek lepik el az utcákat, egész jól átadta néhol a futó(!) zombi hangulatot, bár a vége baromság volt....
    6/10

    Az újakból pedig:

    Dread: érdekes volt ez a félelmekre épülő sztori, bár a végére már kissé túllépett az épelméjűségen...vagy tán ez volt a készítők célja? :)
    6/10

    ZMD: Zombies of Mass Destruction

    Ez harmatgyenge volt és ráadásul pocsék is..... most már biztosan és bátran állítom, hogy a zombik rohadtul nem valók poénkodásra meg zomedy-zésre (ahogy a filmet reklámozzák: political zomedy.... hahaha).
    Első félóra tömör semmi de inkább SEMMI nagybetűkkel, alapozgatnak ide oda, de aztán szar se sül ki belőle. Mert hát azt nem mondhatjuk hogy a feszültséget akarták volna húzni lévén az még nyomokban sem volt a filmben, meg hát zomedy (jajjj)
    A trükkök még úgy ahogy okésok voltak, kivétel ez alól a kézletépés, ami kritikán alulian szar volt.
    És ami nekem sose tetszett (igen, mai gyerek vagyok, nekem a másik zombik jönnek be) azok a lassú fos zombik. Régen még elhiszem hogy oké volt, bár én inkább ezeket nevezném lebutított zombiknak, de most már akkora szenvedéssé teszik a filmeket velük, mint az állat. Rohadtul kiábrándító és egyben nevetséges ahogy elgaloppoznak szépen a zombik elől....

    na nem fikázom tovább (pedig lehetne)

    2/10


    Kill Theory

    szórakozni akaró fiatalok egy éjszaka alatt gyilkossá válnak egy pszichopata nyomására? érdekes alapsztori, kivitelezés már nem annyira, meg igazából full kiszámítható....

    5/10


    The Final

    Érdekes elgondolása az iskolai megaláztatások elszenvedődinek a visszavágására. Feszültség nulla, néhol pedig inkább röhejes....

    4/10