Horrorrajongók figyelem...
  • drbob
    #49
    Hamiltons: semmi durva vagy sokkoló nem történik, családfilm jellegű a cucc, persze egy kicsit másképp...egyszer megnézni jópofa volt, de nem ülnék le mégegyszer megnézni..

    Wicked Little Things: jogos az egyes, ilyen sablonos, unalmas és a témában steril filmet sem láttam még nagyon :DDD

    Broken nekem nagyon bejött, mondjuk szoktam feszüklni ezeken a kórházas sztorikon (kicsit SK: Kingdom Hospital flessem volt valamiért, de hamar elmúlt :DDD)

    Autopsy: szerintem gyönyörűen ívelt a sztori, az unalamas visítozós tiniből át a nyolcvanas gagyirémísztgetős-orvosos hülyeségig...laza hármasnál nem érdemel többet :D

    Nightmare Man: gagyi, de végignéztük...kár volt..

    Mulberry St. nekem tetszett valamiért, isten tudja miért...jópofa volt, főleg a "falatozós" részek :DDDD

    GraveDancers: rettenetes mennyiségű borral sikerült túlélni....

    From Within: hehh...pedig próbálták csavarni, de akkor is csak baromság volt

    Unearthed-et töröltem, végignézés nélkül..nem ment...pedig mindent megtettem az érdekébe, de csak hatalmas anyagi veszteségek árán tudtam volna befejezni :D

    Ian Stone jópofa ötleten alapult, de kidolgozatlannak éreztem, ezt a sztroit sokkal jobban is el lehetett volna sütni...kihagyott ziccer fless

    Tooth and Nail egy katasztrófa, Madsen és Vinny Jones sem mentették meg a filmet, úgy szar ahogy van

    Perkins 14 az eddig legjobb AfterDarkos filmélményem...egy kilencfél jár neki :D

    Crazy Eights még hátravan

    Butterfly Effect 3nak még nem mertem nekiállni, a hiperszar második rész elkedvtelenített

    Slaughter egy jó nagy kalap szar, a készítőkkel nagyon sokszor megnézetném viszont (szenvedjenek!!!)

    Dying Breed: még pending, talán ma vagy holnap este

    Frontires, Penny Dreadful szintén megnézésre várnak

    Dark Ride: jófajta sablonfilm, egyszer nem baj ha megnézi az ember,,még talán másodszor is sörözgetve cimborákkal

    Abandoned: érdekes film volt, tipikusan olyan aminek a végén lehet agyalni hogy most mi is történt, és kivel? :DDDD

    Unrest tetszett, jól sikerült, még egy nyolcast is kipenderítek magamból

    folyt.köv. :D