• Tinman #16
    Hihetetlen, hogy mindig akadnak akik képesesek ízlésről leállni úgy vitázni, hogy a 3.-4. reply már anyázós...

    Szeszélyes évszakokat jónak tartottam, de az az idő már elmúlt. Antal Imre egy eszméletlen okos és értelmes ember volt. Közben megtörte az élet -ettől nem tisztelem kevésbé-, de már nem hiszem, hogy sok keresnivalója lenne egy szórakoztató műsorban. Kicsit úgy érzem, mintha az RTL szánalomból foglalkoztatná.

    Az a nagy helyzet, hogy legnagyobb magyar nevettető Hofi halála óta Fábry Sándor. Nem rossz utód, de szegény Imre már soha nem lesz képes utolérni a szórakoztató műfajban Sanyit.
    Én pl. nagyon bírom a Fábry-t is... hatalmas arc, most az ő ideje van, de egyszer majd neki is leáldozik, na akkor rettegjünk, mert a magyar humoristák 95%-a siralmas amit művel.
    Egy jó utódot eltudnék képzelni: Bödőcs Tibornak hívták azt hiszem és Bucsuszentlászlón lakik /Zala megye/.
    Na az ő stand up comedyjén potyogtak a könnyeim a röhögéstől :-)

    Egy a lényeg Antal Imre-t nem ilyen műsorba kellene helyezni, sokkal inkább egy "Én mozim" féle, beszélgetős, elmélkedős műsorba.

    Vélemények?