P3h3ly#17
Aki olyanokat tett mint amit írtál, azt nem értem miért engedték ki...
Én nem az ilyeneket védem sőt szivesen adnám az ápolónő családjának/barátainak a kezére.
Azokat védem akik esetleg ártatlanul kerülnek bajba a lista miatt.
"Csak úgy lehet vkit büntetni, ha el is kapják. Ha már megvan, és bizonyított, h ő követte el, akkor kerülne fel a listára (kép elcserélése, név elírása gyakorlatilag lehetetlen, mivel nem ember, hnem szoftver végezné)."
1. Igen, de mint az előző hozzászólásomban írtam lehet hogy utólag derül ki hogy mégis ártatlan. Akkor meg hiába csinálnak bármit lehet, hogy egy életre meg lett bélyegezve mert az emberek akik látták egyszer az oldalon mindig úgy fogják kezelni hogy ő volt az aki...
2. Tényleg azt hiszed hogy lehetetlen elcserélni bármit is ha köze van egy szoftverhez? Mit gondolsz hogy fogják ezt a listát csinálni? Elmondom kb hogy lesz!
Leültetnek vkit a gép elé hogy tegye fel xy-t a listára.
Hogy teszi fel?
Kiválasztja a nyilvántartásból hogy ki kerüljön fel, most eltekintek az olyan problémáktól hogy esetleg külön mappában tárolják gépen a fotót a hozzá tartozó emberke adataitól mert remélem ennyire nem hülyék, de még így is elég egy félrekattintás és hopp fenn van vki aki egyszer gyorsan ment vagy tilosban parkolt. Pl képzeld el ezt egy olyan listán amin fel vannak sorolva a nevek és felettük a fotó és ha rákattintasz egy névre kihozza a többi adatot is, ezen először annyit látsz csak hogy xy fenn van. Ugye hogy nem is olyan egyszerű.
"Egy lány, ha ki akar baszni vkivel, a lista nélkül is hazudhatja, h megerőszakolták. De ha kiderül, h csak kitalálta (valószínű ez lesz), akkor szerintem nem ússza meg egy szimpla bocsikával."
Igen, és bármibe lefogadom hogy van olyan aki most is azért ül börtönben mert egy lány ki akart baszni vele, vegyünk ismét egy példát:
Együtt voltak, lefeküdtek, utána nem sokkal összevesztek és a lány kitalálta ezt a megerőszakolást innen 2 lényeges vége lehet:
-Kiderül az igazság, és megúszta, a lányt megdorgálják hogy ejnye bejnye (közelébe sincs a büntetés mértéke ahhoz képest amit a srác kapott volna hogyha nem derül ki az igazság).
-Nem derül ki az igazság, a srác leüli az x évet aztán még felkerül egy listára ami az élete hátralevő éveit megkeseríti.
És elárulom hogy a bíróságon 90% hogy a lány fog előnyös helyzetből indulni, ha előadja a szegény megerőszakolt lánykát.