• gforce9
    #233
    "Hol írtam én azt, hogy csak én látom helyesen a dolgokat?"
    Minden hozzásólásod olyan, hogy egy picit sem befolyásol mások véleménye, kb ebből látható, nem kell ezt leírnod.

    "Ha neked az erkölcs hülyeség, akkor nagyon sajnállak téged."
    Az erkölcs meg, hogy a fenébe jön ide? Se a topikhoz, sem pedig a háborúhoz nem sok köze van... Azt meg végképp nem tudom honnan veszed, hogy nekem az erkölcs nem jelent semmit. Próbáld meg érteni is amit írok, ne csak saját szájíz szerint értelmezni a mondatokat.

    "5 évvel ezelőtt is voltak agymosó filmek... Hollywood egy nagy agymosó..."
    Hagyj már ezzel a baromsággal, tisztában vagyok vele, hogy mi a film és mi a valóság, ezt a hoolywood-ot is honnan a fenéből hoztad fel nem értem.

    "Te megpróbálod jogossá tenni azt, ami egyértelműen elitélendő."
    Mit próbálok jogossá tenni? Hol élsz te? Egy háborúban aztán magasról tesznek a jogra. Aki megteheti megteszi ennyi. Mondjuk lehet utána egy-két embert szájbavernek a végén, de semmi komolyabb. Milyen jogról beszélsz? Hogy volt e joga az USA-nak ledobni a bombát? Nem érzed, hogy ez egy hülye kérdés?

    "Jelen esetben nem általában a bombákról, hanem atombombáról van szó, és csak másodlagosan a népírtásról, hiszen eleve a cikk is ezt az alapot adja."
    Tényleg? Kialakult még itt zsidózás, nácizás stb. te meg jössz agymosással Hoolywooddal.. hagyjuk.

    "A haláltáborokat nem én hoztam szóba, hanem az ide beírogató zsidók."
    A haláltáborok, mint példa felhozása a másik oldalról ok. De ez a zsdózás nácizás...röhej.

    "Én például utálok minden országot, ahol népirtás volt..."
    Molnibalage megválaszota helyettem is... hülyeséget beszélsz, vagy akkor utálod egész ny-európát?..meg persze kelet európát.. meg ázsiát..meg....

    "Az usat nem divatból utálom, egyébként sem jellemző rám a csordaszellem, hogy a mások által szajkózott dolgokat én is visszhangozzam."
    Mit mondjak erre? Én így látom pedig. Ez privát vélemény, lehet rosszul látom.

    "Ilyen alkalmazottam nem sokáig lenne, pontosabban egy pillanatig sem. Csak értelmes alkalmazottaim vannak."
    Dejó :DD Egyetértünk, együtt dolgozni nem fogunk :D