KREATÍV embereket keresek!
  • PyRex
    #1
    Sziasztok!

    Elegem lett abból, hogy van több VALÓBAN JÓ ötletem, de egyedül sajnos kevés vagyok a megvalósításukhoz! Elegem van azokból az emberekből, akik "persze, hogy segítenek", "ha lesz egy kis időm, majd segítek", "nem dolgozok, amíg más nem dolgozik", ésatöbbi...

    És most a lényeg:

    Több internetes szolgáltatás is volt (van) a fejemben, van olyan, amit közben már megcsinált más, van olyan, amit még nem. Olyan embereket keresek tehát, akik:

    1. - nem kockák, mégis kreatívok és akikkel együtt tudnánk ötletelni internetes szolgáltatásokon és azok továbbfejlesztésein
    2. - akikkel össze tudnánk dobni a teljes rendszert egy kitalált projekthez (tehát programozók, linux-guruk, ésatöbbi)
    3. - akik szintén így éreznek, ahogy én, tehát sejtik magukról, hogy van bennük tehetség, hogy lenne egy jó ötletük, de egyedül mégis kevesek
    (zárójelnben: ez nem kötelező, de nem lenne rossz: 4. - akiknek van pénzük beszállni egy ötletbe, amiben hisznek)

    Tényleg komoly jelentkezőket várok, ne vicceljétek el, please! Nem önéletrajzokat akarok, de győzz meg, hogy érdemes lenne együtt dolgoznunk. Tudd, hogy ha belekezdek egy ilyen dologba, akkor képes vagyok akár hajnali 4-ig is a gép előtt ülni, mert hiszek benne, hogy jó az, amit csinálunk. Ha nem hinnék benne, bele sem kezdenék.

    Én rohadtul unom, hogy kitalálok valamit,írok róla 5-6 oldalt, elolvastatom emberekkel, akik leszarozzák az ötletet, meg keveslik, de semmiképpen nem segítenek, fél év mulva meg ugyanezt az ötletet megcsinálja valaki más és meg is él belőle.

    Na mindegy, ha érdekel valakit, jelentkezzen. Tegyük össze, amink van, a tudásunkat, az ötleteinket, a tapasztalatainkat és ne csak siránkozzunk, hanem tegyünk is érte!