• vernyuszi
    #33
    Én T-s voltam, 1M-es nettel, havi 8500 Ft-ot fizettem. Lejárt 1 év hűség, azt mondták no , mostantól kedvezményes időszak vége, és 12500-ba kerül ugyanaz a net, de mivel jó fej voltam náluk eddig, csak nekem, csak most 10500 lessz havonta. Azt hitték, földhöz verem seggem örömömben, de nem így volt. Váltottam TV-net re, igaz, ott is 10500-at kell fizetni, de érdekes módon 3 M-es a net. Szerintem igéretes kis csapat, remélem nem fognak 1 év mulva megcumiztatni, és egy kicsit betesznek a nagy T-nek.Hozzáteszem, hogy még vissza sem küldtem nekik szolgáltatóváltásnál az aláírt szerződést, és már használtam a 3 M-es kapcsolatot ! A nagy T felhívott, és ajánlani próbált valamit, hogy maradjak, csakhogy nem tudott jobbat, mivel leggyorsabb náluk 2 M volt , és az is lényegesen drágább ! Egyébként bepárásodik a szemem a nagy megéri-neméri meg magyarázataiktól, érdemes utánanézni, mekkora nyereséggel zárták az utóbbi éveket !! Dettó mint a MOL; az is felvásárolta már fél európa benzinkútjait.... Szegények !! :)